Marka Aluforma

Aluforma produkuje drzwi z najlepszej jakości materiałów oraz korzysta z najnowocześniejszych technologii. Nowoczesny park maszynowy pozwala osiągnąć trwałe i zarazem ekskluzywne drzwi, które zmieniają charakter każdej architektury.

Drzwi Aluforma można kupićw salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Zalety drzwi Aluforma

Ikona estetyka wykończenia

Estetyka wykończenia

Drzwi marki Aluforma gwarantują wysoki poziom wykończenia. Dzięki zastosowanym materiałom z najwyższej jakości, drzwi zarówno są trwałe i ekskluzywne. 

Ikona dodatki z wyższej półki

Dodatki z wyższej półki

Aluforma wyposaża drzwi o dodatki z najwyżej półki, które tworzą niezwykłą ozdobę drzwi, a także ułatwiają codzienne użytkowanie. 

Ikona specjalne właściwości

Specjalne właściwości

Drzwi marki Aluforma spełniają wszelkie parametry wytrzymałości i odporności na zarysowania, uderzenia, warunki atmosferyczne.

Ikona szkło bezpieczne

Szkło bezpieczne

Marka Aluforma gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych szyb do drzwi. Dzięki  swojej powłoce, szkło odporne jest na uderzenia mechaniczne i gwałtowne zmiany temperatur.

Ikona projekt pod wymiar

Projekt pod wymiar

Drzwi wykonywane są w standardowych wymiarach, o wielkich gabarytach oraz na indywidualne zapytanie.

Ikona drewno to podstawa

Wykonane z aluminium

Drzwi wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych z przegrodą termiczną.

drzwi zewnetrzne

Drzwi zewnętrzne

Firma Aluforma specjalizuje się w produkcji drzwi nakładkowych, czyli w 100% z aluminium. Ma do dyspozycji nieograniczone możliwości kolorystyczne i wzornicze. Użyte materiały zapewniają największą jakość, dzięki czemu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Drzwi dedykowane są do budownictwa jednorodzinnego i rezydencjonalnego. Wykonane są w oparciu o najlepsze technologie, są wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Zapewniają wysokie, termoizolacyjne i akustyczne parametry oraz doskonale zabezpieczają budynek. W drzwiach można zastosować inteligentne rozwiązania, takiego typu jak czytnik linii papilarnych, klawiaturę numeryczną, piloty, kartę RFID.

Każda linia dopasowana jest do różnego typu architektury. Drzwi wykonywane są na specjalny i indywidualny wymiar, jak i dużych gabarytów.

Modele drzwi

SL 04

Linia Exclusive Stone

SL 06

Linia Exclusive Stone

BE 04

Linia Industrial Design

2802

Linia Exclusive

6123

Linia Exclusive

Akcesoria

Okucia

Firma Aluforma posiada szeroką ofertę pochwytów i klamek, które stanową najważniejszy element funkcjonalny i ozdoby drzwi.  Zróżnicowany dobór okuć, którymi dysponuje marka Aluforma, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Bogata kolorystyka i wzornictwo okuć sprawia, że architektura nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Do wyboru są dostępne pochwyty:  kwadratowe, rurowe, wpuszczane, ozdobne, z drewnem i wbudowaną elektroniką. Można zastosować w nich  czytnik linii papilarnych, mikroprzełącznik, sensor dotyku, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Nowoczesne podświetlenie pochwytów w różnych barwach, dodają budynku eleganckiego stylu. Pochwyty mogą być również wyposażone w mini kamery cyfrowe oraz wyświetlacz LCD.  Można zastosować również klamki, rozety, które są ze stali nierdzewnej, kopniaki, wrzutki na listy oraz blaszki, które ochraniają zamek przed zadrapaniem.

 

 

zdjęcie klamek
szklenia

Szklenia

W drzwiach Aluforma jest możliwość zastosowania nieograniczonego wyboru szkieł. Można zastosować szkło refleksyjne, ozdobne, termoizolacyjne i antywłamaniowe. Dzięki szerokiej gamie szkła, drzwi możemy dopasować do stolarki okiennej, elewacji budynku oraz oczekiwań Klientów. Do wyboru jest szkło: bezbarwne, mleczne, szare, brązowe, weneckie, przezroczyste.

 

szklenia przykłady

Katalogi do pobrania