Nasza historia

ATUTBIS z siedzibą we Wrześni istnieje od 2000r. Główną działalnością Firmy jest sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet zewnętrznych, tynków i farb elewacyjnych. Z małej jednoosobowej działalności, Firma ATUTBIS przekształciła się w prężnie rozwijającą się Firmę, która dziś zajmuje wysoką pozycję na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem, w 2003r. został otwarty drugi Punkt Sprzedaży w Koninie na ul. Spółdzielców. Z niewielkiego oddziału, powstał profesjonalny Salon o powierzchni ponad 250 m², który dziś wyróżnia się nowoczesną ekspozycją stolarki drzwiowej i okiennej.

 

Kluczowym momentem dla Spółki był rok 2005, w którym ATUTBIS rozszerzyło swoją działalność, otwierając hurtownię w Koninie, która zajmuję się dystrybucją towarów drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, bram segmentowych oraz ślusarki aluminiowej, do profesjonalnych Salonów Sprzedaży. Hurtownia posiada duże stany magazynowe drzwi zewnętrznych, trzy prężnie działające magazyny oraz Biuro Obsługi Klienta. Jej zadaniem jest, także dbałość o najwyższą jakość produktów i doradztwo w sprawach technicznych. Hurtownia okazała się być dużym sukcesem dla Firmy, ponieważ objęła swoją działalnością województwo wielkopolskie, a poprzez ciągły rozwój, dbałość o szeroki asortyment, powiększa swój obszar działania o kolejne cztery województwa.

 

We Wrześni powstało również Wrzesińskie Centrum Systemów Dociepleń, dzięki której staliśmy się dystrybutorem renomowanych Firm CAPAROL, PROMA, ALPOL, STABIL, MOTIVE, JOKA, CREATIVA, STYROPOZ. Wśród tych produktów są min: farby, tynki elewacyjne silikonowe, silikatowe, mineralne, tynki mozaikowe, docieplenie, styropian, kleje do glazury i kamienia, hydroizolacje, grunty, gładzie, wylewki, panele podłogowe, tapety oraz listwy przyścienne i przypodłogowe. Wiodącymi produktami są: farby wewnętrzne i zewnętrzne oraz tynki elewacyjne marki CAPAROL. Współpracujemy, także z projektantami i wykonawcami.

 

Od niedawna Firma ATUTBIS stworzyła markę ALUFORMA, która specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych i ekskluzywnych drzwi. Do oferty wprowadziła również ślusarkę okienną i systemy przesuwne typu HST w aluminium.

Posiadamy w swojej sprzedaży szeroki asortyment wiodących marek, takich producentów jak:

 

  • Aluforma
  • Drzwi Barański
  • Wikęd
  • D.R.E.
  • Vetrex
  • Voster
  • Gros
  • Porta
  • DrewMak

 

W całej Firmie obecnie zatrudnionych jest około 40 osób i posiadamy 10 prężnie działających ekip montażowych.

 

Firma znana jest z bardzo dobrej jakości produktów i usług. W naszych Salonach Sprzedaży Klient otrzymuje solidną i profesjonalną obsługę. W swojej kadrze posiadamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy dysponują wiedzą popartą długoletnią praktyką. Oprócz doświadczenia swoim Klientom oferujemy, zarówno szeroki wachlarz usług, jak i służymy doradztwem przy wyborze materiałów. Każde nowe zlecenie to nasz priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy naszych prac był zgodny z oczekiwaniem Klienta, normami bezpieczeństwa, jak i z panującymi trendami. Naszymi Klientami są, zarówno osoby prywatne, przedsiębiorstwa i firmy deweloperskie, które stawiają na solidność, rzetelność, a także elastyczność i terminowość. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, wiedzą teoretyczną i praktyczną.

 

Historia firmy ATUTBIS to historia sukcesu, którą codziennie piszemy, wraz z naszymi Klientami i pracownikami.

zdjęcie budynku
zdjęcie biura
zdjęcie biura

Siła ATUT BIS
w liczbach

ikona okno

30 000
srzedanych
drzwi

ikona okno

15 000
sprzedanych
okien

ikona brama

5 000
sprzedanych
bram

ikona drzwi

1 000
modeli drzwi
wejściowych

klienci

10 000
modeli drzwi
wewnętrznych

ikona monter

10
profesjonalnych ekip
montażowych