Oferujemy najlepszy montaż

Firma Atut-Bis to suma ponad 20 lat doświadczenia w montażu stolarki drzwiowej oraz okiennej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych projektów do których używamy specjalistycznego sprzętu do montażu okien wielkogabarytowych oraz w trudno dostępnych miejscach. Od lat specjalizujemy się w realizacji inwestycji deweloperskich oraz jednorodzinnych. Z powodzeniem realizujemy inwestycje zarówno w kraju jaki poza jego granicami.

 

Przez 20 lat naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w tradycyjnym montażu jak również w montażu ciepłym „trójwarstwowym”. Do realizacji montaży używamy najlepszej jakości komponentów pozwalających na profesjonalne zamontowanie stolarki.

 

Usługa w wykonaniu naszej Firmy jest kompleksowa dlatego każdorazowo zapewniamy darmowy pomiar na miejscu Państwa inwestycji. Wybierając naszą firmę możesz być spokojny o swoją inwestycję.

Montaż Atut Bis
w liczbach:

10 profesjonalnych
ekip montażowych

ikona kalendarz

Obsługujemy rocznie
ponad 2000 inwestycji

ikona drzwi

Rocznie montujemy
ponad 2000 drzwi

ikona okna

Rocznie montujemy
16000 m2 okien

ikona termometru

Ciepły montaż

ikona profil montażu

Montaż poza
licem muru

ikona okna

Montaż okien
wielkogabarytowych

ikona dźwigu

Profesjonalny sprzęt
do montażu
wielkogabarytowego

Umów się na bezpłatny pomiar

Wybierając nasze produkty, możesz liczyć na profesjonalny pomiar stolarki otworowej w dowolnym miejscu Twojej inwestycji.