Bramy GROS

Bramy marki Gros to połączenie estetyki, trwałości i funkcjonalności. Charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, nieograniczoną paletą kolorów, nowoczesnym i ponadczasowym designem. W bramach stosowane są praktyczne i nowoczesne technologie, które zapewniają najlepszy komfort obsługi. Do produkcji wykorzystywane są elementy od światowej klasy producentów, takich jak Somfy, czy Sommer. Marka Gros posiada w swojej ofercie produkty, które doskonale sprawdzą się, zarówno w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, czy pomieszczeniach gospodarczych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że bramy Gros produkowane są na dowolny wymiar w standardowej cenie.

Bramy GROS można kupićw salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Bramy GROS

Ciche rolki

Zbudowane są z bardzo mocnej konstrukcji ze stali na zewnątrz z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Charakteryzują się cichą pracą, podczas otwierania i zamykania bramy.

Automatyka

Bramy wyposażone są w nowoczesne i w proste obsłudze napędy automatyczne. Są to sprawdzone i niezawodne produkty, dzięki którym codzienne czynności związane z korzystaniem z garażu stają się przyjemniejsze.

Konstrukcja bramy

Składa się z prowadnic pionowych i poziomych, stalowych, ocynkowanych ogniowo. Brama wyposażona jest w systemowe uchwyty podwieszeniowe lub kątowniki perforowane do wykonania podwieszenia. 

Bezpieczeństwo

Brama wyposażona jest w zabezpieczenia przeciwko opadnięciu bramy na skutek pęknięcia sprężyn oraz przeciwko opadnięciu bramy na skutek zerwania lin.

Ocynkowane prowadnice

Specjalnie ocynkowane prowadnice o grubości od 1,5 mm-2mm w zależności od typu bramy.

Drzwi i przeszklenia

Bramy dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi serwisowe. Dostępne są drzwi z wysokim progiem – próg od 80 mm do 150 mm oraz drzwi z niskim progiem 18mm i 30 mm tzw. bezprogowe. 
Bramy mogą być dodatkowo wyposażone w przeszklenia. Okna zostają wycięte w płaszczu bramy wg. symetrycznego podziału.

Modele bram

STANDARD 40 mm

Brama segmentowa

Przeznaczona jest do użytku w budynkach mieszkalnych lub pomieszczeniach gospodarczych. Płaszcz bramy osiąga grubość 40 mm i wypełniony jest pianką poliuretanową. Panele bramy zbudowane są ze stalowych blach cynkowanych ogniowo, a następnie są lakierowane lub powlekane okleiną PCV. Całą konstrukcję bramy chroni specjalny system trwałych uszczelnień. Bramę można otwierać ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.

STANDARD 60 mm

Brama segmentowa

Przeznaczona do użytku w budynkach mieszkalnych. Płaszcz bramy tworzą panele o grubości 60 mm, które są wypełnione pianką poliuretanową. Panele są ze stalowych blach, cynkowanych ogniowo, które następnie zostają lakierowane. Całą bramę chroni specjalny system mocnych uszczelnień. Bramą można użytkować za pomocą napędu elektrycznego.

STANDARD 60 mm

Brama segmentowa

Przeznaczona do użytku w budynkach mieszkalnych. Płaszcz bramy tworzą panele o grubości 60 mm, które są wypełnione pianką poliuretanową. Panele są z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, które następnie zostają lakierowane. Całą bramę chroni specjalny system mocnych uszczelnień. Bramą można użytkować za pomocą napędu elektrycznego.

PRESTO

Brama dwuskrzydłowa

Przeznaczona jest do użytku w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących lub pomieszczeniach gospodarczych. Bramę tworzą dwa skrzydła wypełnione panelem segmentowym oraz ościeżnica. Elementy te są zbudowane z profili stalowych czarnych FORSTER PRESTO. Brama występuje w wersji ręcznej lub automatycznej.

Kolorystyka

Próbka koloru Ciemnoszary

Ciemnoszary

Próbka koloru Ciemnoszary Jedwab

Ciemnoszary Jedwab

Próbka koloru Ciemny Dąb

Ciemny Dąb

Próbka koloru Orzech

Orzech

Próbka koloru Winchester

Winchester

Próbka koloru Złoty Dąb

Złoty Dąb

Próbka koloru Biały (Okleina)

Biały (Okleina)

Próbka koloru Dąb Sheffield Jasny

Dąb Sheffield Jasny

Katalogi do pobrania