Drzwi zewnętrzne Wikęd

Ogromne możliwości spersonalizowania każdego detalu to jeden z powodów, dla których drzwi zewnętrzne Wikęd mają świetne opinie klientów. Niemal nieograniczona swoboda w łączeniu kolorów, doborze okuć, akcesoriów, wykończeń i ozdobników (przeszklenia, listwy aluminiowe, dekoracje, portale) sprawia, że każdy klient może stworzyć swój własny, oryginalny projekt.

Drzwi Wikęd można kupićw salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Zalety drzwi Wikęd

ikona wypełnienia drzwi

Skrzydło wypełnione pianą

Wnętrze drzwi wypełnione jest pianą poliuretanowej metodą zalewania, polegającą na uzupełnieniu środka drzwi optymalnie dobranym czynnikiem. Wykorzystuje się wówczas prasy o dużym nacisku do pełnego zastygnięcia i wypełnienia całej wewnętrznej przestrzeni.

ikona zawias

Zawiasy 3D

Drzwi marki Wikęd wyposażone są w specjalne zawiasy 3D, pozwalające na płynną regulację w 3 płaszczyznach, które zapewniają komfortową i prostą obsługę, bez konieczności zdejmowania skrzydła z ościeżnicy.

ikona tarcza

Duży wybór przeszkleń

Szklenie w drzwiach zewnętrznych nadaje nowoczesnego charakteru i elegancji. Zależnie od potrzeb i rodzaju wybranych drzwi, można postawić m.in. na szkło przezroczyste, mleczne, czy weneckie.

ikona śnieg

Poszerzenia podprogowe
i ciepła ościeżnica

Poszerzenie podprogowe umieszczane pod progiem drzwiowym, gwarantują stabilne usadowienie całej konstrukcji, co ma bardzo istotny wpływ na trwałość i długowieczność montażu. W ofercie Wikęd dostępne są poszerzenia wykonane z klinarytu oraz PCV.

Ciepłe ościeżnice TERMO to trwały produkt najwyższej jakości, który pozwala na możliwość zróżnicowanej konfiguracji i połączenia drzwi z innymi elementami (naświetlem, poszerzeniami, łącznikami). Sprawdzoną i pewną konstrukcję ościeżnic aluminiowych cechuje bezkonkurencyjna jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Wikęd – opinie potwierdzają jakość

Ogromna dbałość o najwyższą jakość w firmie Wikęd opłaciła się temu producentowi, bo dziś jest on uznawany za jednego z liderów w swojej branży. O utrzymanie najwyższego standardu dba wyspecjalizowany zespół kontrolujący, który dodatkowo ma wsparcie w postaci systemu czułych kamer. Nowoczesny park maszynowy i innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby rynku, a wielokrotnie przyznawane nagrody potwierdzają najwyższy standard drzwi zewnętrznych Wikęd.

Drzwi zewnętrzne Wikęd – linie produktowe

Wikęd oferuje kilka linii produktowych, które różnią się grubością skrzydła, ościeżnicami, parametrami izolacji termicznej i akustycznej, klasą antywłamaniową. Dostępne są linie: TERMO PRESTIGE LUX, OPTIMUM TERMO, PREMIUM TERMO, OPTIUMUM, PREMIUM, NORMAL, PROTECT.

Doskonałe opinie o drzwiach zewnętrznych Wikęd są w równej mierze pochodną ich doskonałych parametrów (w tym technologii, które automatyzują proces ryglowania czy pozwalają na zdalne sterowanie), jak również designu. Oprócz kolorów podstawowych, można też zamówić drzwi w dowolnym kolorze z palety RAL, dopasowując je wzorniczo do stylu, w jakim zaaranżowana jest cała nieruchomość.

Modele drzwi

GD01

Linia Glass Design

GD03a

Linia Glass Design

GL01a

Linia Glass Loft

GL03b

Linia Glass Loft

48

Linia Klasyczna

Akcesoria

Okucia do drzwi zewnętrznych Wikęd

Jakość zastosowanych w drzwiach zewnętrznych okuć ma kluczowe znaczenie – w tej kwestii opinie są zgodne. Wikęd również w tym zakresie nie godzi się na żadne kompromisy, dbając w równej mierze o design (klamki, klamko-gałki, rozety, pochwyty w różnych wymiarach i kolorach), jak i o bezpieczeństwo. Z tego powodu klamki i pochwyty można wyposażyć w dodatkową funkcję zabezpieczającą. Dostępne są też rozwiązania takie jak np. wkładki inwestorskie Investlock (do drzwi zewnętrznych i wybranych opcji linii Protect) czy pochwyt wpuszczany z przyciskiem i czytnikiem linii papilarnych.

 

Popularnymi rozwiązaniami są ponadto:

 

 • Pochwyt Space Lacobel z intrygującą, szklaną taflą w odcieniu czerni lub bieli, która doskonale współgra z drzwiami z kolekcji Glass Design.
 • Pochwyt jest dostępny w dwóch długościach: 500 i 900.
 • Pochwyt Space Decor z dekorem z podstawowej palety kolorystycznej.
 • Pochwyt Duo Black, który można wykonać w dowolnie ułożonych konfiguracjach – jako dwa pochwyty.
 • Pochwyt Stripe, który pozwala wyeksponować kolor skrzydła drzwiowego dzięki wewnętrznemu wycięciu.
 • Pochwyty Alfa i Beta w opcjach kolorystycznych INOX i Black w rozmiarze 120 (także wariant z przyciskiem i czytnikiem linii papilarnych w odcieniu Black).
klamki

Szklenia do drzwi zewnętrznych Wikęd

Do drzwi zewnętrznych Wikęd dostępna jest szeroka gama szkleń, w tym lustro weneckie, szyby antywłamaniowe P4 czy pakiety szybowe składające się z trzech szyb (przy czym jedna z nich to szyba P4, która składa się z 2 szyb o grubości 4 mm i jest sklejona 4 warstwami folii). Sprawdzonym sposobem na nadanie drzwiom zewnętrznym Wikęd nowoczesnego charakteru jest szkło refleksyjne w szarym odcieniu, który doskonale komponuje się ze skrzydłami w kolorze antracytowym, czarnym matowym czy srebrno-szarym.

Wikęd oferuje ponadto nowe odsłony szkła, które pozwalają nadać ponadczasowy rys drzwiom zewnętrznym. Są to:

 

 • Lustro
 • Lustro Double
 • Skip Lustro
 • Kostka Lustro
 • Piaskowana
 • Piaskowana Double
 • Skip Black 3D i Lacobel
 • Lacobel Black i Duo
 • Paint Black i Double
 • Black/ Lustro Weneckie
szklenia lustro
Lustro
szklenia lustro
Piaskowana
szklenia lacobel black duo
Lacobel Black Duo
szklenia lustro double
Lustro Double
szklenia piaskowana double
Piaskowana Double
szklenia skip lacobel
Skip Black Lacobel
szklenia skip lustro
Skip Lustro
szklenia skip black 3d
Skip Black 3D
szklenia paint black
Skip Black Lacobel
szklenia kostka lustro
Kostka Lustro
szklenia lacobel black
Lacobel Black
szklenia paint black double
Paint Black Double

Katalogi do pobrania