Bramy garażowe Gros

Niezawodność, estetyka, trwałość i funkcjonalność – to opinie o bramach garażowych Gros, na które producent słusznie zapracował sobie podczas wielu lat obecności na rynku. Segmentowe bramy garażowe zbudowane są z płaszcza (z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową) oraz prowadnic poziomych i pionowych. Doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, jak i w pomieszczeniach gospodarczych.

 

Skąd tak świetnie opinie o bramach garażowych Gros? To przede wszystkim efekt nowoczesnych technologii, które przekładają się na wysoki komfort użytkowania, a także bogatej palety kolorów i nowoczesnego designu. Wszystkie bramy powstają na bazie komponentów najwyższej jakości wiodących dostawców w przemyśle bramowym. Rzadkością na rynku jest fakt, że bramy garażowe Gros produkowane są na dowolny wymiar bez konieczności dopłaty.

Bramy GROS można kupićw salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Bramy GROS

Ciche rolki

Zbudowane są z bardzo mocnej konstrukcji ze stali na zewnątrz z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Charakteryzują się cichą pracą, podczas otwierania i zamykania bramy.

Automatyka

Bramy wyposażone są w nowoczesne i w proste obsłudze napędy automatyczne. Są to sprawdzone i niezawodne produkty, dzięki którym codzienne czynności związane z korzystaniem z garażu stają się przyjemniejsze.

Konstrukcja bramy

Składa się z prowadnic pionowych i poziomych, stalowych, ocynkowanych ogniowo. Brama wyposażona jest w systemowe uchwyty podwieszeniowe lub kątowniki perforowane do wykonania podwieszenia. 

Bezpieczeństwo

Brama wyposażona jest w zabezpieczenia przeciwko opadnięciu bramy na skutek pęknięcia sprężyn oraz przeciwko opadnięciu bramy na skutek zerwania lin.

Ocynkowane prowadnice

Specjalnie ocynkowane prowadnice o grubości od 1,5 mm-2mm w zależności od typu bramy.

Drzwi i przeszklenia

Bramy dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi serwisowe. Dostępne są drzwi z wysokim progiem – próg od 80 mm do 150 mm oraz drzwi z niskim progiem 18mm i 30 mm tzw. bezprogowe. 
Bramy mogą być dodatkowo wyposażone w przeszklenia. Okna zostają wycięte w płaszczu bramy wg. symetrycznego podziału.

Bramy garażowe Gros – opinie mówią same za siebie!

Bramy zbudowane są ze stalowych, ocynkowanych ogniowo prowadnic pionowych i poziomych o grubości od 1,5 do 2 mm. Ich montaż ułatwiają systemowe uchwyty podwieszeniowe (alternatywnie – kątowniki perforowane do wykonania podwieszenia).

 

Możliwe jest wyposażenie bram w drzwi serwisowe – do wyboru jest próg wysoki (od 80 do 150 mm) oraz niski (18 i 30 mm). Opcjonalnie dostępne są ponadto przeszklenia, które wycina się w płaszczu bramy według symetrycznego podziału.

 

Wśród zalet opracowanych przez markę Gros produktów należy wymienić cicho pracujące rolki, które wyróżnia mocna konstrukcja ze stali, z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Bramy posiadają sprawdzone i niezawodne napędy automatyczne, które są proste w obsłudze (m.in. Somfy i Sommer).
Producent położył też nacisk na bezpieczeństwo, dlatego każda brama wyposażona jest w zabezpieczenie przeciwko odpadnięciu w sytuacji pęknięcia sprężyny, a także na skutek zerwania lin.

Dostępne są następujące warianty bram garażowych Gros:

STANDARD 40 mm

Brama segmentowa

Brama segmentowa do budynków mieszkalnych i pomieszczeń gospodarczych. Wypełniony pianką poliuretanową płaszcz ma grubość 40 mm. Panele są zbudowane z blach stalowych ocynkowanych ogniowo, polakierowanych lub powleczonych okleiną PCV. Starannie zaprojektowany system uszczelnień chroni konstrukcję bramy. Do wyboru jest otwieranie ręczne lub z wykorzystaniem napędu elektrycznego.

STANDARD 60 mm

Brama segmentowa

Brama segmentowa do budynków mieszkalnych, która ma płaszcz z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Są one wykonane ze stalowych blach, które są zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe i warstwę lakieru. Brama wyposażona jest w system mocnych uszczelnień. Sterowanie odbywa się za pomocą napędu elektrycznego.

STANDARD 60 mm

Brama segmentowa

Przeznaczona do użytku w budynkach mieszkalnych. Płaszcz bramy tworzą panele o grubości 60 mm, które są wypełnione pianką poliuretanową. Panele są z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, które następnie zostają lakierowane. Całą bramę chroni specjalny system mocnych uszczelnień. Bramą można użytkować za pomocą napędu elektrycznego.

PRESTO

Brama dwuskrzydłowa

Brama dwuskrzydłowa do budynków mieszkalnych, garaży wolnostojących i pomieszczeń gospodarczych. Każde z dwóch skrzydeł wypełnione jest panelem segmentowym i osadzone w ościeżnicy. Konstrukcyjnie całość bazuje na stalowych czarnych profilach FORESTER PRESTO. Otwieranie może odbywać się ręcznie lub automatycznie.

Kolorystyka

Próbka koloru Ciemnoszary

Ciemnoszary

Próbka koloru Ciemnoszary Jedwab

Ciemnoszary Jedwab

Próbka koloru Ciemny Dąb

Ciemny Dąb

Próbka koloru Orzech

Orzech

Próbka koloru Winchester

Winchester

Próbka koloru Złoty Dąb

Złoty Dąb

Próbka koloru Biały (Okleina)

Biały (Okleina)

Próbka koloru Dąb Sheffield Jasny

Dąb Sheffield Jasny

Katalogi do pobrania