Drzwi Barański

W naszej ofercie znajdują się wewnętrzne i zewnętrzne drzwi marki Barański. To cieszący się renomą producent, z ogromnym doświadczeniem w zakresie drzwi Premium. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Nic dziwnego, że drzwi Barański cieszą się opinią solidnych, trwałych wyrobów, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

 

Drzwi Barański – opinie mówią same za siebie

 

Renoma i uznanie, jakimi cieszą się oferowane przez firmę Barański drzwi, to z pewnością zasługa nienagannej jakości produktów oraz współpracy producenta z renomowanymi dostawcami, jak Medos, Wilka, Adler, Assa Abloy.

 

W ofercie znajdują się drzwi Barański Premium, które wykonane są z najwyższej jakości drewna, drzwi Barański Optimo z wyższego standardu oklein oraz drzwi specjalistyczne Barański Smart.

Drzwi Baranski można kupićw salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Zalety drzwi Barański

Ikona estetyka wykończenia

Estetyka wykończenia

Niezwykła dbałość o każdy szczegół oraz doskonała precyzja.

Ikona dodatki z wyższej półki

Dodatki z wyższej półki

Wysokiej jakości okucia, unikatowość i precyzja wykończenia

Ikona specjalne właściwości

Specjalne właściwości

Stabilność całej konstrukcji oraz wytrzymałość na zginanie

Ikona szkło bezpieczne

Szkło bezpieczne VSG 6 mm

Odporność na zarysowania, dźwiękoszczelność, spoistość w przypadku pęknięcia.

Ikona projekt pod wymiar

Projekt pod wymiar

Barański pozwala na zaaranżowanie swojego własnego projektu, dlatego realizuje każdy niestandardowy szkic, aby Klient miał nieograniczoną swobodę wyboru.

Ikona drewno to podstawa

Drewno to podstawa

Solidność i trwałość drewna trwająca przez wiele lat, wytrzymałość konstrukcji, piękno wydobytych drewnianych fornirów.

drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Barański

Wymogi, jakim muszą sprostać drzwi zewnętrzne, są duże – zapewnienie bezpieczeństwa, ochrona przed stratą ciepła, estetyka. Drzwi zewnętrzne Barański Premium są dostępne w rozbudowanej gamie wzorów, kolorów i wariantów wykonania, a wszystkie je – niezależnie od wariantu – łączy wysoka jakość i nieprzeciętna trwałość. Sprawdzą się one w domach, mieszkaniach, a także w roli drzwi technicznych.

Drzwi wewnętrzne Barański

Świetne opinie mają też drzwi wewnętrzne Barański, co zawdzięczają drewnianej konstrukcji, naturalnym okleinom oraz trzykrotnie lakierowanej powłoce. Różne wzory i kolory sprawiają, że doskonale wpiszą się w aranżacje klasyczne, jak i w nowoczesne czy nawet minimalistyczne.

drzwi wewnętrzne
drzwi specjalistyczne

Drzwi klatkowe i techniczne Barański

Drzwi Barański Smart to produkty zaprojektowane do zadań specjalnych, które wyróżniają podwyższone parametry w zakresie antywłamaniowości, akustyki i przeciwpożarowości. Oznacza to, że doskonale chronią przed włamaniem, a także przed niesprzyjającymi warunkami środowiskowymi, jak chłód czy hałas. Ponadto – w razie pożaru – zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia. Techniczne i klatkowe drzwi Barański sprawdzają się w mieszkaniach w roli drzwi klatkowych, a w domach prywatnych wykorzystuje się je do oddzielania pomieszczeń gospodarczych od przestrzeni mieszkalnej.

Modele drzwi

DB 216

Linia Simple

DB 253a

Linia Simple

DB 204

Linia Simple

DB 289

Linia Simple

DB 215

Linia Simple

Akcesoria

Okucia drzwiowe

Dobre opinie o drzwiach Barański to również zasługa wysokiej klasy okuć, takich jak klamki, zamki, pochwyty. Wszystkie te elementy pełnią nie tylko typowo użytkową rolę, ale także współtworzą charakter i styl drzwi. Jednocześnie wpływają na bezpieczeństwo pomieszczeń i budynków. Aby sprostać różnorodnym gustom, firma Barański oferuje bardzo rozbudowaną gamę okuć, co ułatwia ich dopasowanie do różnych stylów i upodobań.

klamka pyrola

Klamka Pyrola

klamka lila

Klamka Lila

klamka pina

Klamka Pina

panele ozdobne

Panele ozdobne

Drzwi Barański z serii Smart dostępne są w wersji z panelami ozdobnymi, które pozwalają uzyskać wyjątkowy efekt estetyczny i optycznie powiększyć skrzydło oraz ościeżnice. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, jak również w obiektach komercyjnych (np. hotele), a więc wszędzie tam, gdzie wizualna strona drzwi ma duże znaczenie. Oferowane są trzy typy paneli: naścienne, do opaski regulowanej oraz opaski panelowe do ościeżnicy regulowanej PLUS.

prestige 1

Prestige I

prestige 2

Prestige II

retro 1

Retro I

retro 2

Retro II

szklenia

Szklenia

Przeszklone drzwi to świetny sposób na doświetlenie pomieszczeń, dlatego szczególnie wśród właścicieli niewielkich metraży mają świetne opinie. Drzwi Barański z hartowanego szkła są bardzo trwałe i bezpieczne w eksploatacji, przez co są atrakcyjną alternatywą dla klasycznych, pełnych modeli. Wersja ze szkłem matowym świetnie łączy wymagania, jakie stawia się drzwiom szklanym, bo nie tylko rozświetlają wnętrza, ale też rozmywają obraz, zapewniając w ten sposób prywatność.

szklenia mozaika
Baranski dostawki

Naświetla i dostawki

Dużą popularnością cieszą się dostawki boczne do jednoskrzydłowych drzwi zewnętrznych, które pozwalają na uzyskanie ciekawego i designerskiego efektu, a zarazem na poszerzenie otworu wejściowego wtedy, gdy jest to potrzebne. Dostawki w wersji szklanej umożliwiają ponadto doświetlenie wnętrza. Dostępne są dostawki pełne oraz przeszkolne. Ostatnie z wymienionych oferowane są w kilku wariantach: z lustrem weneckim (przezierne od strony wewnętrznej), ze szkłem refleksyjnym z odcieniem brązu (refleks brąz) lub z odcieniem grafitu (refleks grafit), ze szkłem dyskretnym (część ozdobna nieprzezierna, część refleksyjna przezierna), szkło mleczne (nieprzezierne).