Marka Gerda

Drzwi do domów marki Gerda to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa, efektywnej termoizolacji oraz nowoczesnego designu. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów w procesie produkcji a także specjalistycznej wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów, stworzyliśmy solidne konstrukcje drzwi, które wyróżniają się niezawodnością przy intensywnej, codziennej pracy. Ogromna liczba modeli drzwi Gerda w połączeniu z szeroką paletą dostępnych kolorów do wyboru wraz z akcesoriami i przeszkleniami, daje możliwość odpowiedniej personalizacji drzwi w taki sposób, aby spełniały wysokie wymagania i oczekiwania domowników.

Drzwi Gerda można kupić w salonie Atut Bis Września ul. Paderewskiego 69 oraz Atut Bis Konin ul. Spółdzielców 9

Zalety drzwi Gerda

Ikona estetyka wykończenia

Efektywna izolacja termiczna

Wykorzystanie ciepłych ościeżnic oraz zastosowanie specjalnych wypełnień termoizolacyjnych w skrzydłach drzwi to gwarancja energooszczędności. W zależności od wybranej konfiguracji, drzwi Gerda osiągają termoizolację nawet do UD = 0,79 W/m2K

Ikona Antywłamaniowość

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Solidna konstrukcja drzwi wyposażona w m.in. trwałe zamki, niezawodne wkładki oraz bolce antywyważeniowe gwarantują antywłamaniowość na poziomie od RC2 do RC3. Najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zapewnią poczucie spokoju i bezpieczeństwa wszystkim domownikom, w każdych warunkach.

ikona ołówek i pędzel

Nowoczesny design

Możliwość wyboru z pośród wielu modeli i linii wzorniczych drzwi Gerda oraz dostępna szeroka paleta kolorów i przeszkleń pozwala zaprojektować drzwi, które będą podkreślały indywidualny charakter każdego domu.

Ikona dodatki z wyższej półki

Szeroki wachlarz akcesoriów

Dodatkowe akcesoria, które proponujemy do drzwi marki Gerda stanowią ich duży atut. Nabywca drzwi zewnętrznych Gerda może dobrać lub wymienić m.in. wkładki, zamki, klamki czy pochwyty, które nie tylko wpłyną na design drzwi ale mogą również zwiększyć ich bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne marki Gerda z serii THERMO PRIME, THERMO PREMIUM i OPTIMA to kwintesencja efektywnej termoizolacji, wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz nowoczesnego wzornictwa. Solidne zamki, wkładki i bolce antywyważeniowe to główne elementy, które odpowiedzialne są za innowacyjny wymiar zabezpieczeń, a ciepłe ościeżnice i specjalne wypełnienie skrzydła zapewnią skuteczną izolacje termiczną. Drzwi zewnętrzne z serii THERMO PRIME, THERMO PREMIUM oraz OPTIMA dostępne są w wersji z atrakcyjnymi przeszkleniami oraz modnymi klamkami i pochwytami, które idealnie podkreślą ponadczasowy design naszych drzwi, a tym samym pozytywnie wpłyną na wygląd całego domu.

Serie drzwi do domów

OPTIMA

TEMPO

DUO

CLASSIC

THERMO PREMIUM

TEMPO

QUADRO

AIR GLASS

ELITE

TEMPO

QUADRO

ELITE

AIR GLASS

Akcesoria

Okucia

Wysokiej jakości okucia to nierozłączny element drzwi zewnętrznych marki Gerda. Wyprodukowane z trwałych materiałów, dodają walory estetyczne drzwi oraz zwiększają poziom zabezpieczenia. Klamki, tarcze drzwiowe oraz pochwyty cechują się wysoką odpornością na możliwą, destrukcyjną ingerencję z zewnątrz, a wszystko to dzięki wewnętrznym odlewom oraz płytkom stalowym poddawanych obróbce cieplnej. Okucia marki Gerda dostępne są w atrakcyjnych kolorach i różnych rozmiarach oraz konfiguracji, aby ich odpowiedni dobór nie stanowił żadnego problemu.

BERGEN

BLOK

ORNET

SOFIA

POCHWYTY

POCHWYT AMSTERDAM
POCHWYT MONTREAL
POCHWYT ROSTOCK

Przeszklenia

Przeszklenia drzwi zewnętrznych marki Gerda w znaczącym stopniu podkreślają ich elegancki i innowacyjny wygląd. W tego typu elementach, jednymi z najważniejszych czynników są zarówno wysoka trwałość przeszkleń, jak i ich efektywna termoizolacja, czym wyróżniają się pakiety szybowe w drzwiach marki Gerda. Przeszklenia, w ofercie drzwi, w standardowym wykonaniu zbudowane są na pakietach dwukomorowych z szybami miękkopowłokowymi oraz ciepłymi ramkami międzyszybowymi, gwarantującymi minimalny współczynnik przenikania ciepła Ug = 0,5 W/m2K. Ramki międzyszybowe dostępne w kolorze RAL 9004.

  • Szyba matowa
  • Szyba matowa z przeziernymi paskami
  • Szyba mira star (lustrzana)
  • Szyba refleks grafit
  • Szyba refleks brąż
  • Szyba refleks czarny (antisol)
  • Szyba przezierna
  • Szyba Air Glass
PAKIET SZYBOWY AIRGLASS
PAKIET SZYBOWY REFLEXGRAIT
PAKIET SZYBOWY REFLEXCZARNY
PAKIET SZYBOWY REFLEXBRĄZ
PAKIET SZYBOWY PRZEZIERNA
PAKIET SZYBOWY PASKI
PAKIET SZYBOWY MIRASTAR
PAKIET SZYBOWY MATOWA

Katalogi do pobrania